Jeśli chodzi o wystrój domu i obróbkę okien, rolety zawsze były popularnym wyborem wśród właścicieli domów.Są nie tylko łatwe w obsłudze i konserwacji, ale także zapewniają doskonałą ochronę przed światłem słonecznym i prywatnością.W tym artykule omówimy, w jaki sposób rolety poliestrowetkanina chroniąca przed słońcemstyle mogą być świetnym dodatkiem do Twojego domu i dlaczego warto je rozważyć.
Rolety poliestroweztkanina chroniąca przed słońcemstyle zapewniają elegancki i nowoczesny wygląd Twoim oknom.Tkanina zastosowana w tych roletach została specjalnie zaprojektowana, aby blokować szkodliwe promienie UV i redukować ciepło słoneczne, zapewniając skuteczną ochronę domu i skóry.Rolety te zapewniają również doskonałą izolację, utrzymując w domu chłód latem i ciepło zimą, co zmniejsza rachunki za energię.
Kolejna wielka zaletarolety poliestroweztkanina chroniąca przed słońcemstyl to ich trwałość i łatwość konserwacji.Wysokiej jakości tkanina poliestrowa jest odporna na blaknięcie, pleśń i wilgoć, dzięki czemu nadaje się do stosowania w każdym pomieszczeniu w domu, w tym w łazienkach i kuchniach.Są również łatwe w czyszczeniu i wymagają jedynie szybkiego przetarcia wilgotną szmatką, aby wyglądały jak nowe.
Jeśli chodzi o personalizację,rolety poliestroweztkanina chroniąca przed słońcemstyle oferują szeroką gamę opcji.Występują w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu możesz wybrać idealny styl pasujący do wystroju Twojego domu.Dostępne są również w różnych rozmiarach, co pozwala dopasować je do każdego rozmiaru okna, a dzięki opcjom takim jak sterowanie bezprzewodowe lub z napędem silnikowym możesz wybrać model najlepiej pasujący do Twojego stylu życia.
Podsumowując, rolety poliestrowe w stylu tkaniny chroniącej przed słońcem oferują doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności dla Twojego domu.Zapewniają skuteczną ochronę przed światłem słonecznym, zmniejszają rachunki za energię oraz oferują łatwą konserwację i opcje dostosowywania.Jeśli chcesz ulepszyć swoje okna, rozważ rolety poliestrowetkanina chroniąca przed słońcemstylowy, nowoczesny i stylowy dodatek do Twojego domu.
Specyfikacja dla 5000 Seria | ||
Kompozycja: | 100% poliestru | |
Standardowa szerokość: | 280 cm, 300 cm | |
Standardowa długość na rolkę: | 30 m (szerokość niestała ze względu na system kontroli ilości) | |
Waga: | 160±5% | |
Nazwa handlowa: | Magicaltex | |
Wskaźnik zaciemnień: | Półzaciemnienie | |
Stopień ognioodporności: | GB 50222-95 Klasa B1 | |
Standard antybakteryjny: | ASTM G21 | |
Klasyfikacja ogniowa: | NFPA701 (USA) | |
Rodzaj dostawy: | Produkt w magazynie | |
Kolor: | Biały, szary, dostosuj | |
Czyszczenie i konserwacja: | 1-Do oczyszczenia popiołu użyj pojemnika na kurz. 2-Nie szoruj ręcznie ani w pralce. 3-Proszę nie używać żadnych środków czyszczących, które mogłyby uszkodzić powłokę PCV. 4-Nie pocieraj go również szorstkim materiałem. 5-Umyj go mydłem, a następnie czystą wodą, a na koniec powieś prosto, aby wysuszyć w sposób naturalny |
Groupeve posiada trzy własne fabryki, jedna zajmuje się produkcją elementów wszystkich rolet (Sunewell®), druga montuje gotowe rolety (Bottontrak®, Sunetrak®), a trzecia zajmuje się produkcją tkanin na rolety (Sunetex®, MagicalTex® , Aputex®).Wszystko to zajmuje powierzchnię około 25 000 m².Zatrudniamy ponad 500 pracowników i przeszliśmy już audyt fabryczny BSCI, system standardów jakości ISO9001: 2000.
Po 20 latach rozwijającego się doświadczenia, obecnie produkujemy i dostarczamy komponenty i akcesoria do żaluzji pionowych, rolet zwykłych, żaluzji Zebra, żaluzji Shangri-La, żaluzji bambusowych, rolek korbowych, rolet sprężynowych, żaluzji rzymskich, poziomych żaluzji weneckich, żaluzji plisowanych , Żaluzje panelowe, Żaluzje platerowane i Żaluzje o strukturze plastra miodu.Takie jak profil aluminiowy, osłona żaluzji, rura żaluzji, dolna szyna żaluzji, łańcuch, prowadnica głowicy, klips sufitowy, mechanizm rolet, prowadnica sznurkowa, obciążnik sznurka, wspornik ścienny, podwójna taśma PCV, ciężar listew itp.
W przypadku certyfikatów i raportów z testów mamy szczegółowe informacje jak poniżej:
1. Dobrze zorganizowane między szklanymi, integralnymi, częściowo zaciemniającymi tkaninami zebry do tkanin rolkowych Rolety okienne zebry Żaluzje zacieniające Tkaniny przeciwsłoneczne
2. W torebkach foliowych wewnątrz opakowania
3. Na zewnątrz w opakowaniu z tuby papierowej.
4. Każda tuba ma unikalny kod kreskowy, który można śledzić w całym procesie produkcji, wysyłki i dostawy.
Ścisła kontrola jakości w celu zapewnienia, że stopień wykorzystania tkaniny jest większy niż 95%.
Fabryczna cena sprzedaży bezpośredniej, żaden dystrybutor nie zarabia na różnicy w cenie.
Dzięki 20-letniemu doświadczeniu w produkcji osłon przeciwsłonecznych Groupeve profesjonalnie obsługiwała klientów w 82 krajach na całym świecie.
Z 10-letnią gwarancją jakości zapewniającą ciągłą współpracę.
Bezpłatne próbki ponad 650 rodzajów tkanin, aby sprostać potrzebom rynku regionalnego.
Brak MOQ dla większości przedmiotów, szybka dostawa dla niestandardowych przedmiotów.
Zapraszamy do kontaktu z Groupeve, jesteśmy tutaj, aby Ci zaufać, pomóc Ci, wesprzeć Cię i osiągnąć jedno i drugie. Naszym celem jest dostarczanie tkanin najwyższej jakości za umiarkowaną cenę, aby tam, gdzie jest słońce, jest Groupeve, każdy wysiłek, przyjaźń, współpraca, biznes, wola pod markami Sunetex® i Magicaltex®.
Jeśli jesteś zainteresowany, uprzejmie prosimy o kontakt
ERIC ZHANG
Whatsapp: +86 16605637774
E-mail:eric@groupeve.com
Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku regionalnego
$0
Tkanina chroniąca przed słońcem
Tkanina zebry z filtrem przeciwsłonecznym
Tkanina poliestrowa zebry
Tkanina poliestrowa częściowo zaciemniająca
Tkanina zaciemniająca poliestrowa
Tkanina zaciemniająca z włókna szklanego